Neden HızlıFX?

HızlıFX size en son teknolojileri size en pratik ve güvenli şekilde sunar

Neden Biz?

Hızımıza güveniyoruz.
Yatırımcılarımız için Türkiye’nin en hızlı işlem platformu altyapısını ve en hızlı transfer sistemini sağlıyoruz.

Yatırımcılarımızın güvenliği öncelikli politikamız.
Yatırımcılarımızın kişisel güvenliği ve yatırımlarının güvenliği için Avrupa’nın önde gelen sistem sağlayıcıları ve bankaları ile çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz.
Yatırımcılarımızı her talep ve şikayetini Türkiye’deki ilgili denetleyici kurumlar standartlarında inceliyor ve %100 müşteri memnuniyeti için en detaylı bilgiyi veriyoruz.

En iyi işlem şartlarını sağlamak için sürekli inavosyon yatırımlarını destekliyoruz.
Yatırımcılarımıza en iyi işlem şartlarını, spread ve platform oranlarını sunabilmek için sürekli işbirliği ağımızı genişletiyor yeni iş ortaklıkları ile en iyi yatırım ortamını sağlıyoruz.

Ekibimizin bilgi birikimini artırarak canlı tutuyoruz.
Yatırımcılarımızın en iyi bilgilerle haftanın 5 günü 24 saat sürekli eğitim ve destek anlayışı ile işlem yapabilmesi için, insan kaynağımızı sürekli olarak geliştiriyor ve eğitiyoruz.

İlkelerimiz

  • Yatırımcılarımıza regülasyon öncesi dönemdeki kaldıraç oranları ve risk tercihlerine göre yapıtırım yapabilecekleri regülasyon standartlarında bir yatırım ortamı kurmayı hedefliyoruz.
  • Her şikayetiniz ve talebiniz en ince detayına kadar incelenerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için tüm karşılıklı güven ortamını sağlıyoruz.
  • Yatırımcılarımızın en Hızlı işlem, para çekme ve para yatırma standartlarında yatırım yapacaklarını garanti ediyoruz.
  • Müşteri gizliliğini politikamız kapsamında tüm bilgilerinizin 3. Kişilere ulaşmayacağını garanti ediyoruz.
  • Risk tercihlerinizde ve beklentilerinizde her yatırımcılarımızın kendi kararlarını yönlendirmeye yönelik değil, desteklemeye yönelik bilgi ve tecrübemizi aktarıyoruz.

Our Mission